ARGENTINAC UNIŠTIO LAS PALMAS: / Halilović se vratio i odmah svjedočio golčini godine u Španjolskoj

Najljepši trenutak utakmice bio je pogodak za 4:0 u 66. minuti u izvedbi junaka večeri.

10.1.2018.
9:31
Screenshot

Španjolska Valencia na svom stadionu s 4-0 bila bolja od Las Palmasa te izborila četvrtfinale Kupa kralja. Luciano Vietto je zabio hat-trick (30., 48. i 66. minuta), a jedan je gol zabio i Nemanja Maksimović.

Trenutak utakmice

Najljepši trenutak utakmice bio je pogodak za 4:0 u 66. minuti u izvedbi junaka večeri. Prekrasnim udarcem s gotovo 40 metara Vietto je uspio prebaciti loptu preko vratara Cruza Raula.

Prvi put nakon četiri mjeseca zaigrao je Alen Halilović. Na terenu je proveo 80. minuta.

Prvi susret završen je rezultatom 1-1 te tako Valencia s ukupnih 5-1 prolazi u sljedeću fazu natjecanja.