Luka Sučić u zagrljaju samozatajne crnke: Ova djevojka ukrala mu je srce

Mladi veznjak nedavno je u intervjuu pokleknuo na pitanje o svom ljubavnom statusu

19.6.2024.
18:52
Instagram

U 2. kolu skupine B na Europskom prvenstvu, Hrvatska se nije proslavila u okršaju protiv Albanije, a utakmica je završila neočekivanim remijem 2:2.

U susret smo ušli vrlo bezvoljno, što su Albanci iskoristili već u 11. minuti kada je Qazim Laci postigao prvi pogodak. U drugom dijelu utakmice, u 74. minuti, golom je izjednačio Kramarić, a preokret se dogodio dvije minute kasnije kada se nakon udarca Sučića lopta odbila od golmana do Gjasule pa u mrežu. Kada se činilo da ćemo ostvariti sva tri boda, primili smo gol u petoj minuti sudačke nadoknade.

Nezadovoljan rezultatom, pred kamere je odmah stao Luka Sušić, koji je na teren ušao u drugom poluvremenu, i rekao što je pošlo po krivu, te što se očekuje u utakmici protiv Italije.

'DRUGO FINALE' /

Sučić poslao poruku Daliću: 'Ovako moramo protiv Italije'

"Ovo je veliko razočaranje, izgubili smo pobjedu na samom kraju. Dogodila nam se kontra, a to nam se ne smije dogoditi. Trebali smo to mirno privesti kraju, moramo učiti iz ovoga. Drugo poluvrijeme je bilo dobro, tako trebamo krenuti s Talijanima. Naravno da ih možemo pobijediti, vjerujemo u svoje kvalitete, optimističan sam. Ako budemo s Talijanima igrali kao danas u drugom poluvremenu, pobijedit ćemo", rekao je Luka Sučić.

Mladi veznjak Red Bull Salzburga Luka Sučić do sada se nije oglašavao o ljubavi i vezama, o njemu se privatno malo zna, a nedavno je u intervjuu za Sportske novosti pokleknuo na pitanje o svom ljubavnom statusu.

"Ha, ha, ha... sve su vam već rekli. Da, točno, već neko vrijeme sam u sretnoj vezi s Magdalenom. Sretni smo!", rekao je Luka o svojoj djevojci, s kojom je zajedničku fotografiju postavio i na društvenu mrežu, no pratiteljima nije otkrio o kome se točno radi.

O Magdaleni se ne zna mnogo, osim da dolazi, kako Luka kaže, iz 'njegovog kraja'.

POGLEDAJTE VIDEO: Naš Marko Vargek javio se iz Hamburga: 'Uf, izgubio sam nekoliko godina života'