Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
FOTO: /

Martina se uopće ne mora truditi da izgleda fantastično

Kada su cipele na 'repertoaru', žene su na okupu - upravo tako bilo je i na otvorenju dućana luksuznih modela u Zagrebu.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Tako su u prvom planu bile manekenske noge bivše misice, Anice Kovač , na koje je bilo nemoguće ne 'baciti oko'. Odmah njoj uz bok stajala je dizajnerica Aleksandra Dojčinović , koja se također može pohvaliti zavidnom linijom i dugim nogama, dok im je gotovo najveću konkurenciju radila lijepa Martina Matušin.

Zagrebačka manekenka i voditeljica, koju rijetko viđamo na javim događanjima, svojom jednostavnošću i ljepotom uvijek iznova iznenadi. Ovoga puta pojavila se u uskim trapericama, širokoj vesti i kratkoj, kožnoj jaknici koju je iskombinirala sa gležnjačama na visoku petu. U posve jednostavnom outfitu, Martina je još jednom pokazala da joj tako malo treba da bi izgledala savršeno.

U novootvorenom dućanu, cipele luksuzne marke Aledona isprobavale su i druge dame s naše estrade: Sandra Bagarić, Tihana Harapin Zalepugin, Ana Maras, Biserka Petrović i drugi.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike