Ženski trio iz Liverpoola novo je ime INmusica
Kad vam glazbena karijera krene strelovito kao ovim djevojkama, onda znate da iza cijele priče stoji neosporna kvaliteta.
Rebecca Hawley (vokal, klavijature), Emily Lansley (vokal, gitara) te Lucy Mercer (vokal, bubnjevi) pridružit će se popisu dosad potvrđenih izvođača: Arctic Monkeys, Iggy and the Stooges, Basement Jaxx, Bloc Party, NOFX, Airbourne, A Toys Orchestra, Mile Me Deaf, Rangleklods, Dikta, Dosh Lee, She Loves Pablo te Radio Aktiv.
Suradnja ovih djevojaka čiju glazbu ugledni
Nakon upoznavanja im nije dugo trebalo da shvate kako dijele ljubav prema glazbi. Budući da su svirale različite instrumente, ideja o stvaranju grupe brzo je nastala, a ni afiniteti prema različitim glazbenim stilovima nisu bili prepreka. Štoviše, upravo je različit glazbeni
Emily je u grupu donijela dašak glazbe 70-ih i psihodelične utjecaje, Lucy je donijela gipsy folk, a utjecaj elektroničke glazbe zahvaljuju Rebecci. U njihovim rukama gotovo bilo koji objekt može postati glazbalo, a upravo zato njihovi singlovi ponekad zvuče ekstraterestrijalno i sjetno.
Kritičari njihovu glazbu svrstavaju u razne stilove - od popa i psihodelije do folka i funka (svojstvenog ruralnoj Engleskoj nekoliko stoljeća unatrag). Šalu na stranu, radi se o zaista zanimljivoj mješavini zvukova i stilova koji ni u jednom trenutku ne zvuče inkoherentno već se savršeno spajaju u skladnu harmoniju koju zaokružuju meki vokali.
Nakon što su u veljači 2011. godine izdale prvi singl
Želite li uživo čuti ovaj, ali i druge sjajne bendove, te se zabaviti uz bogate i raznovrsne dodatne sadržaje, na vrijeme osigurajte svoju ulaznicu za osmi INmusic festival .
Ona se zahvaljujući Ožujskom pivu, generalnom sponzoru festivala, može nabaviti već od 299 kuna i to putem raznih nagradnih igara i akcija čiji tijek možete pratiti na Facebook profilima Ožujskog piva i INmusic festivala. Po trenutačnoj cijeni od 349 kuna ulaznicu možete nabaviti još samo do 15. travnja u svim prodavaonicama Tisak media centra. Ulaznice su dostupne i online putem sustava Entrio kojem je moguće pristupiti s internetske stranice INmusic festivala te pripadajućeg Facebook profila.
403 Forbidden