Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
Film /

Rundek i Brujači plesali na zgradi

Darko Rundek i grupa Brujači snimili su spot za pjesmu Valcer na krovu zgrade u Trešnjevci u Zagrebu. No plesanje pravog valcera ipak su prepustili plesnom paru Matildi i Bruni Muleru. Pogledajte!

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Unatoč hladnoći i lošem vremenu Brujači i Darko Rundek snimili su prije mjesec dana pod redateljskom palicom Danilom Dučaka spot za njihovu pjesmu Valcer. Riječ je o pjesmi s kojom su se Brujači nakon poduže stanke vratili na glazbenu scenu.

Od prvog albuma Špricaj koji su izdali 1997. godine bend je promijenio sastav, pa tako Brujače sada čine : Mario Barišin (bas gitara, glas, loopovi, programiranje), Franjo Glušac -(električna i akustična gitara te Viktor Krasnić - bubanj). Kako je došlo do suradnje s Brujačima otkrio nedavno i sam Darko Rundek.

"Sa Marijem Barišinom-Barom drugujem još od sredine osamdesetih i u veselim provodima i svirajući zajedno. Bara je svirao baš u Haustoru par godina, a i mijenjali smo se u ulozi basista legendarne grupe Cul de Sac. Prije mjesec-dva smo slučajno završili kod njega doma i pustio mi je Valcer sa idejom da bi to mogli otpjevati zajedno. Pjesma mi se odmah dopala. Proveli smo dva popodneva u studiju i eto rezultata.", otkrio je Rundek.

Prethodni članci:

arti-201002170347006

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike