Zrnčić-Dim do novih bodova u spustu

Slovenac Andrej Jerman pobijedio je u talijanskom Bormiu u spustu koji se vozi za Svjetski kup s vremenom 2:00.32, dok je jedini hrvatski predstavnik u ovoj utrci Natko Zrnčić-Dim završio na 21.

29.12.2009.
15:46

Iza Jermana plasirali su se Mario Scheiber (+0.44) i Didier Defago (+0.53).

Međutim, Scheiber je naknadno diskvalificiran, zbog nepropisne skijaške opreme, pa je na treće mjesto skočio Austrijanac Michael Walchhoffer.

Jedini hrvatski predstavnik, Natko Zrnčić-Dim, osvojio je 21. mjesto. Prdek je startao s brojem 47. i ostvario vrijeme 2:02.79, te je za Slovencem zaostao 2.47 sekunde, što mu je donijelo deset bodova u ukupnom poretku.