Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
'ZBILJA FUJ FUJ!'; Smijenjeni načelnik županijskog stožera zgrožen cijepljenjem zastupnika: /

'Dno dna i još malo ispod toga!'

'Bez imalo srama se poredali u red ispred onih koji bi trebali imati apsolutni prioritet'

VOYO logo
VOYO logo

Predsjednik političke stranke Unije Kvarnera i zamjenik primorsko-goranskog župana, Marko Boras Mandić, koji je smijenjen s dužnosti načelnika Stožera civilne zaštite Primorsko-goranske županije kritizirao je u objavi na Facebooku cijepljenje zastupnika u Hrvatskom saboru.

"Ovo s cijepljenjem saborskih samozastupnika je zbilja dno dna i još malo ispod toga! Bez imalo srama se poredali u red ispred onih koji bi trebali imati apsolutni prioritet. Npr liječnici, rizične skupine, ljekarnici, učitelji, vozači u javnom prijevozu i da ne nabrajam dalje. Zbilja fuj fuj! Iz naše VII. i VIII. jedini koji su odbili cijepivo su Marin Miletić i Bojan Glavašević #respect"

Situaciju s koronavirusom u Hrvatskoj i svijetu iz minute u minutu možete pratiti OVDJE.

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike