Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
SUMNJAJU NA KAZNENO DJELO /

Slobodna Hrvatska digla prijavu protiv SDSS-a zbog podmićivanja birača

Članovi Slobodne Hrvatske smatraju da o ovakvim pojavam svoj parvorijek osim javnosti moraju dati i nadležne institucije

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Slobodna Hrvatska danas je podnijela kaznenu prijavu protiv nepoznatog počinitelja i SDSS-a kao pravne osobe zbog osnovane sumnje u počinjenje kaznenog djela podmićivanja birača kako bi na izborima dali svoj glas kandidatu SDSS-a u Obrovcu.

"Vrijeme je da se ovakvoj praksi kršenja zakona i izvrgavanja ruglu demokracije stane na kraj bez obzira da li se radi o državljanima RH koji žive u Srbiji, BIH ili nekoj trećoj zemlji", poručili su iz Slobodne Hrvatske.

PROČITAJTE VIŠE:

>> Pupovac demantirao dovoženje glasača iz Srbije: 'To je gnjusna laž'

>> RTL ekskluzivno: noć s glasačima iz Srbije koji su odbili napustiti Hrvatsku dok im se ne plati za glasovanje

Tvrde kako o ovakvim pojavam svoj parvorijek osim javnosti moraju dati i nadležne institucije, prvenstveno Državno odvjetništvo i sudovi. 

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike