Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
PRIJEVREMENI IZBORI U MEĐIMURJU /

Posavec je u rujnu podnio ostavku zbog sumnji da je primio mito, a danas je ponovno izabran za župana!

Prema prvim privremenim rezultatima koje je u nedjelju navečer objavilo Državno izborno povjerenstvo, Posavec je osvojio 20.955, odnosno 79,89 posto glasova birača

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Matija Posavec uvjerljivi je pobjednik prijevremenih izbora za međimurskog župana.

Prema prvim privremenim rezultatima koje je u nedjelju navečer objavilo Državno izborno povjerenstvo, Posavec je osvojio 20.955, odnosno 79,89 posto glasova birača.

Reformistica Sandra Herman 2.093 glasa ili 7,98 posto, Fokusov Darko Zver osvojio je svega dva glasa manje, točnije 2.091, što je 7,97 posto, dok je nezavisni Mladen Novak dobio povjerenje 769 birača, odnosno 2,93 posto.

Glasovalo je ukupno 26.228 građana, što je 28,96 posto od ukupnog broja birača u Međimurskoj županiji.

Prijevremene izbore Vlada Republike Hrvatske raspisala je nakon što je u rujnu dotadašnji župan, a to je upravo Matija Posavec, priveden zbog sumnji u primanje mita, zlouporabu položaja i trgovanje utjecajem, nakon čega je dao ostavku.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike