NOVI PORAZ MIHAJLOVIĆA /

Francuzi sredili Srbiju u pet minuta

Francuska reprezentacija je u pripremnoj utakmici pred odlazak na EURO 2012. u Poljskoj i Ukrajini kao domaćin u Reimsu svladala Srbiju sa 2:0 golovima na samom otvaranju utakmice.

1.6.2012.
9:05

Domaćini su na samom otvaranju utakmice doživjeli neočekivani udarac kada se već u četvrtoj minuti ozlijedio  Yann M’Vila, igrač koji je na meti Arsenala.

Mladi veznjak je pretrpio ozljedu desnog zgloba i na nosilima je iznesen s terena. To, međutim, nije omelo Francuze koji su vrlo brzo nakon toga zabili čak dva pogotka, a strijelci su bili FranckRibery (11) i Florent Malouda (15).

Najbolju priliku za suparnika Hrvatske u skorašnjim kvalifikacijama za odlazak na Svjetsko prvenstvo u Brazilu 2014. imao je Branislav ivanović u drugom poluvremenu, no lopta je otišla tik iznad grede.

Ovo je drugi uzastopni poraz novog izbornika Siniše Mihajlovića otkako je sjeo na klupu srpske repreznetacije. Prije nekoliko dana Srbija je poražena i od šarene momčadi Španjolske za koju nisu igrale glavne zvijezde.