LeBron James pokazao je da je bolji od Dwayna Wadea kada je bilo najpotrebnije.

26.1.2010.
13:33

"To je bila dobra utakmica za obojicu", rekao je James koji je susret završio s 32 koša i devet skokova u petoj uzastopnoj pobjedi Cavsa.

Wade je također zabio 32 koša za Heat uz 10 skokova, ali je u drugom poluvremenu imao samo dva koša i šut jedan od osam, a i promašio je potencijalno pobjednički koš na zvuk sirene.

Shaquille O'Neal je postigao 19 poena za Cleveland, dok je Daniel Gibson dodao 15. Jermaine O'Neal je ubacio 18 za Miami (23-20), a Michael Beasley završio je susret sa 16 koševa.

Utah Jazz je bio bolji od Phoenix Sunsa 124:115, zahvaljujući Carlosu Boozeru koji je zabio 21 koš uz 20 skokova, i rookiejuWesleyu Matthewsu koji je 10 od svoja 21 koša zabio u zadnjoj četvrtini te tako izvukao Jazz iz zaostatka od 17 koševa.

Goran Dragić je predvodio gostujuće Sunse (25-18) sa 32 koša, od čega je ubacio čak šest trica. Steve Nash je imao 15 asistencija i tako postao osmi igrač u povijesti NBA koji je prešao brojku od 8.000 asista.

U Denveru su Nuggetsi svladali Charlotte Bobcatse 104:93. Chauncey Billups postigao je 27 poen uz 11 asistencija, Aaron Afflalo je zabio 24 i Nuggetsi (30-14) su uspjeli nadoknaditi nedostatak svog najboljeg igrača, Carmela Anthonyja u sedmoj pobjedi.

Stephen Jackson je ubacio 22 koša za gostujuću Charlotte (21-22) koja je izgubila tri uzastopne utakmice.