Bivši napadač hrvatske reprezentacije Boško Balaban bio je strijelac za panionios koji je u 25. kolu grčkog prvenstva sa 3-0 na svom terenu svladao Xanthi.

7.3.2010.
22:57

Bivši napadač Dinama je u 61. minuti bio strijelac za 3:0, a odigrao je svih 90 minuta. Davor Kukec igrao do 72. minute za Panionios, a Marko Marić od 67. za Xanthi.

Ante Rukavina ušao u igru u 75. minute za Panathinaikos koji je na domaćem terenu pobijedio Levadiakos 3:0.

Danijel Cesarec je u porazu svog Asterasa kod PAS Giannean (0:1) igrao do 61. minute, dok je Mario Budimir odigrao cijelu utakmicu za Ergotelis, koji je kod kuće remizirao s Atromitos (1:1).

Na vrh ljestvice vratio se Panathinaikos koji je sa 3-0 svladao Levadiakos i sada ima dva boda više od drugog PAOK-a, dok je prvak Olympiakos izgubio 0-1 na gostovanju kod Iraklisa, pa je sada treći s pet bodova manje od Panathinaikosa.