Uvijek tako slatko: Partizan stradao usred Zagreba!

Zagrebački vaterpolisti su odlično započeli natjecanje u Euroligi te su u 1. kolu skupine C na bazenu na Savi svladali Partizan s 10:8 (5:1, 2:1, 3:4, 0:2).

14.11.2010.
20:50

MLADOST: Marcelić, Vukičević, Pavičić, Letica 1, Petković 2, Živković 1, Udovičić 1, Karač, Muslim 2, Hinić, Buljubašić 2, Pavić, Lončar 1.

PARTIZAN: Soro, Chatzitheodorou, Rađen 2, Korolija, Pjetlović, Prleinović 1, Radović 1, Avramović, Ćuk 1, Mitrović 1, Vujasinović 2, Živojinović.

PETERCI: Mladost 0, Partizan 0

REALIZACIJA IGRAČA VIŠE: Mladost 12 (7), Partizan 17 (6)Vaterpolisti Mladosti odlično su ušli u susret protiv Partizana i nakon prve četvrtine imali prednost od 5:1, dok su Zagrepčani na polovici susreta vodili 7:2.

U trećoj četvrtini prednost Mladosti smanjena je na četiri gola, a u samoj završnici Partizan je čak i zaprijetio preokretom. U posljednje dvije minute gosti iz Beograda imali su nekoliko napada iz kojih su mogli smanjiti na samo gol razlike, ali Mladost se uspjela obraniti ponajprije zahvaljujući odličnom Paviću na vratima.

Mladost će 2. kolu 1. prosinca gostovati kod Olympiakosa.

U hrvatskom dvoboju skupine D između Juga i Primorja slavio je domaćin s 12:7 (3:2, 2:1, 4:3, 3:1). Dubrovački vaterpolisti su dominirali tijekom cijele utakmice te iz četvrtine u četvrtinu povećavali prednost do konačnih "plus 5".

U 2. kolu 1. prosinca Primorje EB će ugostiti Barcelonetu, dok će Jug CO gostovati kod mađarskog Egera.