Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
MLADIĆ PAO S BALKONA NA ČETVRTKOM KATU BJEŽEĆI OD COVID PROVJERE: /

Netko od susjeda je pozvao policiju zbog partija

Dok su razgovarali s dva muškarca u stanu, 22-godišnjak je pao, vjerojatno dok se pokušavao popeti na susjedni balkon

VOYO logo
VOYO logo

Mladić u Njemačkoj zadobio je ozbiljne ozljede nakon što je pao s balkona na četvrtom katu pokušavajući pobjeći od kazne zbog okupljanja, objavila je policija u ponedjeljak.

Dvadesetdvogodišnjak je bio među četvoricom mladića koji su se u petak sastali na tulumu u stanu u Wipperfuerthu u pokrajini Sjevernoj Rajni Vestfaliji.

Nakon što je susjed pozvao policiju, dvojica su se sakrila na balkon kada su policajci pozvonili na vrata.

Dok su razgovarali s dva muškarca u stanu, 22-godišnjak je pao, vjerojatno dok se pokušavao popeti na susjedni balkon.

Ozbiljno je ozlijeđen i odveden u bolnicu.

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike