Dramatična snimka /

Apokaliptična scena kao iz filma: snimio trenutke prije nevremena tijekom vožnje autocestom u Srbiji

Image
Foto: Facebook/Lorand Szasz

Lorand Szasz objavio je snimku oluje zabilježenu tijekom vožnje u blizini Beograda, a u samo nekoliko dana pogledan je više od milijun puta.

20.9.2017.
15:03
Facebook/Lorand Szasz
VOYO logo

Proteklog je vikenda Srbiju pogodilo jako nevrijeme praćeno obilnom kišom i jakim olujnim vjetrom, tijekom kojeg je zabilježena značajna materijalna šteta. 

Korisnici društvenih mreža podijelili su svoje fotografije i snimke dramatičnih prizora prije oluje, a jedan od njih je i Rumunj Lorand Szasz. 

Na svom je Facebook profilu objavio video snimljen tijekom vožnje autocestom u blizini Beograda, a u samo nekoliko dana pogledan je više od milijun puta. 

Zastrašujući prizori sa snimke zabilježeni su nekoliko trenutaka prije nego su se vozači našli usred oluje, a cjelokupna scena podsjeća na kadrove iz kakvog dramatičnog filma.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Tekst se nastavlja ispod oglasa
JARAK
NE PROPUSTI!
VOYO logo
Još iz rubrike