Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
SAMO STRPLJIVO /

Povratak sa zimskih praznika 'zatrpao' prometnice: Evo koliko se čeka na granici

Čekanja na graničnim prijelazima su najveća na granicama s Bosnom i Hercegovinom

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Blagdan je Sveta tri kralja i neradni dan, a budući da sutra završavaju školski praznici, velike su gužve na autocestama i graničnim prijelazima. HAK upozorava: ponegdje se čeka i po nekoliko sati. Najveće su gužve na ulasku u zemlju na graničnim prijelazima s Bosnom i Hercegovinom, Srbijom i Crnom Gorom. Gust je promet i na autocestama u zemlji, a na A1, između čvora Jastrebarsko i odmorišta Draganić u smjeru mora, vozilo se uz ograničenje brzine jer je na autocesti uočen - konj.

Stanje na cestama cijelog dana prati Boris Mišević, a s njim razgovara izvjestitelj Hrvatskog autokluba, Zvonimir Vogrinc.

Čekanja na graničnim prijelazima su najveća na granicama s Bosnom i Hercegovinom. "Pojačan je tranzitni promet koji ide iz Srbije i BiH prerma europskim zemljama. Nisu neka strašna čekanja, maksimalno sat i pol je prijavljeno", rekao je Vogrinc.

Situacija se smirila na graničnom prijelazu Bajakovo, gdje je prije blagdana bila ogromna gužva te se čekalo gotovo deset sati.

"Vrijeme je danas u redu, ima nešto magle i skliskih kolnika, ali to je za ovo doba godine normalno. Uvijek je potreban oprez, strpljenje i držanje razmaka", objasnio je Vogrinc.

Najgori dio je prošao. "Danas je miran blagdanski dan, baš kako bi trebalo biti", završio je izvjestitelj autokluba.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike