Ovako kritičarima odgovara Cristiano Ronaldo!

U susretu 15. kola španjolskog prvenstva, Real Madrid je na gostovanju na stadionu La Romareda pobijedio Real Zaragozu 3:1 (2:0).

12.12.2010.
23:17

arti-201012100939006Real je sve riješio u 47. minuta. Golove za Kraljevski klub postigli su Mesut Özil u 15. minuti, Cristiano Ronaldo zabio je 44. i Ángel Di María u 47. Strijelac počasnog pogotka za domaćine bio Gabi (54-11m).

arti-201012080735006Ipak, treba spomenuti potez Cristiana Ronalda koji je i prošloga tjedna vodio buran društveni život. Slavni CR7 svakodnevno je bio na meti kritičara, a njima je odgovorio na sebi svojstven način, zabivši 17. prvenstveni gol i to iz slobodnjaka koji vrijedi vidjeti.

arti-201012090198006Real je ovom pobjedom preskočio Barcelonu i sada ima 38 bodova, jedan više od katalonske momčadi koju u nedjelju navečer očekuje utakmica protiv Real Sociedada. Real Zaragoza je na posljednjem mjestu sa svega devet bodova.