Lokeren napravio ono što Sammir i društvo nisu

Sljedeći protivnik zagrebačkog Dinama u skupini D Europske lige Club Brugge je izgubio na gostovanju kod Lokerena 0:1, a strijelac jedinog pogotka bio je Taravela (39).

25.10.2010.
11:31

arti-201010210665006Momčad iz Bruggea je susret završila s desetoricom jer je u 83. minuti isključen Odjidja Ofoe. Mladi hrvatski reprezentativac Ivan Perišić odigrao je drugo poluvrijeme za Club Brugge, dok je naš bivši reprezentativac Ivan Leko igrao svih 90 minuta za Lokeren.

Nakon 12. kola Club Brugge je osmi sa 19 bodova, deset manje od lidera Genka.

Preostala dva kluba iz Dinamove skupine PAOK i Villarreal bili su uspješni. Grci su u Solunu bez većih problema pobijedili Panionios 3:1.

Golove za solunski sastav postigli su Muslimović (7), Salpigidis (11) i Fotakis (34), dok je poraz Panioniosa ublažio Maniatis golom u 77. minuti. PAOK se nalazi na 11. mjestu sa osam bodova.

Villarreal je kod kuće pobijedio Atletico Madrid 2:0, a golove su postigli Cani (9) i Rossi (52). Ovom pobjedom Žuta podmornica je skočila na drugo mjesto Primere sa 19 bodova.

Barcelona ima isti broj bodova, ali slabiju razliku pogodaka. U vodstvu je Real Madrid sa 20 bodova.