Kad Crnogorac i Brazilac zaigraju nogomet...

Nogometaši Rome plasirali su se u polufinale Talijanskog kupa nakon što su u Torinu svladali Juventus s 2:0. Staru damu slomila su dva sjajna poteza gostujućih nogometaša!

28.1.2011.
9:57

Crnogorac Mirko Vučinić zabio je sjajan gol u 65. minuti nakon što ga je na 20-ak metara od gola pronašao Perrotta, Vučinić je smirio loptu i s ruba šesnaesterca lijepo zabio pokraj nemoćnog vratara Juventusa.

U posljednjim minutama utakmice pobjedu gostiju potvrdio je Brazilac Taddei, također vrlo atraktivnim pogotkom.

Roma se tako pridružila Interu, Milanu i Palermu, koji su ranije osigurali plasman među četiri najbolje momčadi u Talijanskom kupu.

Juventus - Roma 0:2 (Vučinić 65, Taddei 90+1) Napoli - Inter 4:5 (0:0) nakon 11-eraca Palermo - Parma 5:4 (0:0) nakon 11-eraca Sampdoria - Milan 1:2 (Guberti 51 / Pato 17, 22)