Halo Poljud: Unirea ove sezone još nije zabila gol!

Splićane, uz sjajnu predstavu i pet golova protiv Intera, sigurno veseli podatak da njihov konkurent za Europsku ligu i nakon 540 minuta igre još pokušava naći način kako ugurati loptu u mrežu.

15.8.2010.
16:12

arti-201008140242006Suparnik splitskog Hajduka u 4. pretkolu nogometne Europske lige, rumunjska Unirea iz Urzicenija, u 4. je kolu domaćeg prvenstva izgubila na svom terenu od Universitateje iz Cluja s 0:1 pogotkom Lemnarua iz druge minute.

arti-201008130202006Bila je ovo šesta službena utakmica Unireje ove sezone. Uz četiri prvenstvene odigrali su još dvije u 3. pretkolu Lige prvaka protiv Zenita iz Sankt Peterburga, no rumunjski sastav još nije uspio postići niti jedan pogodak. Protiv Universitateje nije im pomoglo niti to što su od 59. minute imali igrača više.

Nakon četiri odigrane utakmice u novom prvenstvu Unirea ima tek dva osvojena boda uz razliku pogodaka 0-2.

Unirea je igrala u sastavu: Arlauskis - Galamaz, Marin, Mehmedović, Brandan - Nicu, Marinescu, Frunza, Paduretu - Dale, Neaga.