Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
NOVI INCIDENT /

Nekoliko nepoznatih ljudi nasrnulo na dvoje Srba u Splitu, policija još traga za napadačima

Na području plaže Ovčice nekoliko zasad nepoznatih osoba fizički je nasrnulo na dvoje srbijanskih državljana,  25-godišnjaka i 26-godišnjakinju 

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Splitska policija još uvijek traga za nekoliko osoba koje su danas, pola sata nakon ponoći, napali dvoje državljana Srbije, doznaje se u policiji.

Napadnutom mladiću pružena liječnička pomoć

Policija je izjavila da su zaprimili dojavu kako je na području plaže Ovčice došlo do narušavanja javnog reda i mira tijekom kojeg je za sada nekoliko nepoznatih osoba fizički nasrnulo na dvoje srbijanskih državljana,   25-godišnjaka i 26-godišnjakinju. 

"Policijski službenici su po zaprimljenoj dojavi izašli na mjesto događaja, gdje su pronašli srbijanske državljane. S obzirom da su na 25-godišnjaku bile vidljive modrice i ogrebotine odvezen je u bolnicu kako bi mu se pružila liječnička pomoć, ali je on to odbio", rekla je policijska glasnogovornica Antonela Lolić.

U tijeku je kriminalističko istraživanje.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike