UZNEMIRUJUĆA SNIMKA /

Detalji drame u Karlovcu: Jedna djevojka ima opekline lica, a druga gornjeg tijela i ruku

Image
Foto: Emica Elvedji/PIXSELL/Ilustracija

Slijedi daljnje kriminalističko istraživanje u cilju utvrđivanja svih okolnosti nastanka ovog događaja

24.3.2024.
10:16
Emica Elvedji/PIXSELL/Ilustracija
VOYO logo

U nedjelju ujutro oko 2.30 sati policija je zaprimila dojavu da je u ugostiteljskom objektu u gradskoj četvrti Švarča u Karlovcu ozlijeđeno više osoba.

Na mjestu događaja proveden je očevid kojim je utvrđeno da su četiri osobe teško i tri lakše ozlijeđene opeklinama koje se nastale uslijed nestručnog rukovanja alkoholnim pićima 23-godišnje djelatnice ugostiteljskog objekta u svrhu efekta zapaljenja na šanku prilikom čega je došlo do iznenadnog izgaranja i ozljeđivanja osoba za šankom.

Ravnateljica Opće bolnice Karlovac Ivana Kovačić je navela da su svi ozlijeđeni izvan životne opasnosti, a da su dvije djevojke, obje 2002. godište, zadržane na liječenju. Jedna od njih ima opekline lica, a druga opekline gornjeg dijela tijela i ruku, dodala je ravnateljica.

Image
POLICIJA GA PRIVELA /

Talijan maltretirao žene u pulskom kafiću pa podivljao: Prijetio smrću, razbio staklo...

Image
POLICIJA GA PRIVELA /

Talijan maltretirao žene u pulskom kafiću pa podivljao: Prijetio smrću, razbio staklo...

 "One imaju 2B opekline koje zahvaćaju 27 posto tijela. Ostali su pušteni kućama", rekla je Kovačić.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Slijedi daljnje kriminalističko istraživanje u cilju utvrđivanja svih okolnosti nastanka ovog događaja.

Disco Club u kojem se dogodila nesreća izražava žaljenje zbog ovog događaja na svom Facebook profilu.

POGLEDAJTE VIDEO: Buknuo požar na električnom automobilu u Zagrebu

Tekst se nastavlja ispod oglasa
savrseni kandidatkinje
FINALE SHOWA NE PROPUSTI!
VOYO logo
Još iz rubrike