Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
'ČINE VEĆE ZLO OD ČETNIKA': /

Ministar oštro o sramotnim naljepnicama u Vukovaru, policija proslijedila slučaj

VOYO logo
VOYO logo

SRAMOTNE NALJEPNICE SA STABLOM NA KOJEM VISE LJUDI: Zgroženi Srbi za sve krive predsjednicu i premijera

"Ovo nije Hrvatska!

Ovaj bahati primitivizam u svojoj suštini je izraz kukavičluka i svega što nema nikakve veze sa Hrvatskom i Domoljubljem! Pogotovo nema nikakve veze sa Vukovarom i Vukovarcima!", objavio je na svome Facebooku ministar Orepić. Dodao je kako je "krajnje vrijeme da se svi skupa suprotstavimo ovom ljudskom jadu. Svima onima koji toleriraju ovakove ispade u svojoj životnoj sredini poručio bih da štite one koji Hrvatskoj čine veće zlo od svojevremenih četničkih hordi!... Ovo nije Hrvatska!", naveo je Orepić

Iz vukovarsko-srijemske policije ranije danas su potvrdili kako je policija napravila očevid i da je slučaj proslijeđen nadležnom Državnom odvjetništvu.

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike