Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
BAKA IZ PAKLA: /

Unučicu tjerala da bosa trči ulicama, a zatim je nasmrt prebila

Juanila Smikle osuđena je na sedam godina zatvora nakon što je otkriveno da se iživljavala nad petoro mališana, od kojih je jedno dijete njezina vlastita unuka.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Smikle je uhićena u Nottinghamu tek nekoliko sati nakon što je njezina unuka Shanay Walker pronađena mrtva nakon teških ozljeda glave.

Dvije godine nasilja

Na suđenju je otkriveno kako je Juanila pune dvije godine mlatila i maltretirala nesretnu djevojčicu. Krajem prošle godine kamera je snimila malenu Shanay kako bosa, obučena samo u pidžamu, luta ulicama oko ponoći. Nekoliko sati kasnije pronađena je mrtva u kući u kojoj je živjela s bakom i djedom. Njezino je tijelo bilo prepuno podljeva i modrica, više od 50 njih. Još jezivija je činjenica da je u nasilju sudjelovala i 24-godišnja teta djevojčice.

Juanila je osuđena na osam, dok je teta djevojčice osuđena na četiri godine zatvora. Zbog te je presude britanska javnost zaista ogorčena.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike