'DIRNEŠ LIM I OPEČEŠ SE' /
Ovi ljudi rade i na 50°C! Bili smo na žetvi u Đakovšini, ratari imaju puno veći problem od žege
RTL-ova patrola snimila je kako Zagreb živi u ovim okolnostima i ljude koji svojim radom omogućavaju da život koliko-toliko teče normalno.