SVE ZA HRVATSKU /
Navijači probdjeli burnu noć: 'Nisam mogao zaspati, popio sam jedan Normabel'
9. prosinca 1980. krenuli su iz Amerike prema Kini. 28. prosinca posljednji su se put javili u bazu i obavijestili da su upali u nevrijeme. Nakon toga više im nije bilo ni traga ni glasa.