Zvezda ubedljivo, Partizan minimalno (VIDEO)

Crveno-beli slavili protiv Novog Pazara sa 3:0, dok je Kojić doneo pobedu šampionu

9.3.2013.
23:07

Fudbaleri Crvene zvezde i Partizana ostvarili su pobede u 18. kolu domaćeg prvenstva.

Crvena zvezda - Novi Pazar 3:0 (2:0) Strelci: Milivojević 32, Mudrinski 34, Milijaš 61

Igrači Zvezde uspeli su da se oporave posle neuspeha na utakmici sa Radom kada su odigrali nerešeno u prošle nedelje. Ekipa Aleksandra Jankovića ponovo nije blistala, a meč će najviše ostati upamćen po debiju omladinca Mihajlovića i Nigerijca Daude.

Nakon prave uspavanke u prvih pola sata igre Milivojević je lepim lob udarcem savladao golmana Novog Pazara, a samo dva minuta kasnije pitanje pobednika rešio je Mudrinski. Konačan rezultat za ubedljiv trijumf postavio je kapiten Milijaš u 61. minutu.

Jagodina - Partizan 0:1 (0:1) Strelac: Kojić 44

Derbi susret ovog kola između četvrtoplasiranog tima na tabeli i aktuelnog šampiona pripao je crno-belima.

Pred oko 10.000 gledalaca gosti su u većem delu meča bili bolji, a pobedu Partizanu doneo je Kojić minut pre kraja prvog dela utakmice, nakon asistencije Brašanca.