Zvezda preživela gostovanje u Jagodini (VIDEO)

Klub sa Marakane savladao domaćina rezultatom 3:2

2.5.2013.
22:26

U derbi meču 26. kola Jelen Super lige fudbaleri Crvene zvezde su u Jagodini savladali domaći tim sa 3:2 (2:1).

U sjajnom ambijentu, pred više od 10.000 gledalaca viđena je odlična utakmica, sa pet golova, dva crvena kartona, nekoliko golmanskih grešaka, a pre svega odličnih poteza.

Jagodinci su do odlaska na odmor smanjili na 2:1, a strelac je u 39. minutu bio kapiten domaćih MIloš Stojanović. Za najboljeg strelca lige bio je to 15. pogodak u prvenstvu.

U nastavku prvo je Jagodina izjednačila u 51. minutu golom Milana Ðurića, posle katastrofalne procene golmana crveno-belih Bobana Bajkovića, da bi već u sledećem napadu novu prednost Beograđanima doneo Luka Milunović.

U 60. minutu Zvezda je ostala sa 10 igrača pošto je isključen Marko Vešović, ali je do kraja ipak uspela da sačuva prednost.

U poslednjim trenucima meča isključen je i fudbaler Jagodinaca Libijac Mohamed El Munir.