Medvjedi pali u produžecima / Žestoki sukob hokejaša Medveščaka

Hokejaši Medveščaka izgubili su susret 7. kola EBEL lige protiv Olimpije nakon produžetaka 2:3, a utakmicu je obliježio žestoki sukob hokejaša na samom početku dvoboja.

1.10.2011.
10:27
PIXSELL

U petak navečer letjele su šake u Ledenoj dvorani Doma sportova. Medveščak je dočekao slovensku Olimpiju, a gostima su popustili živci već nakon tri minute.

Medvjedi su poveli 1:0 golom Toma  Zanoškog. Golman slovenske momčadi Lamoreux srušio je strijelca i počela je tučnjava, a oba igrača isključena su na dvije minute. Pogotkom Robbyja Sandrocka (9:19) bilo je 2:1 za domaće, ali gosti su uspijevali izjednačiti preko Johna Taylora (8:35) i Aleša Mušiča (17:07), da bi upravo Mušič postigao i pobjednički gol nakon 1:18 minuta igre u produžetku u trenucima kada je Medveščak imao dva igrača manje na ledu.

Nakon produžetaka pri rezultatu 2:2 slovenska je momčad slavila golom Aleša Mušiča. Medveščak već u nedjelju gostuje u Fehervaru.