DIV SE PROBUDIO / Zastrašujući Bayern odgovorio na sve kritike

Bavarski ponos Bayern iz Münchena pokazao je svu raskoš svog talenta u visokoj (7:1) pobjedi protiv Hoffenheima.

10.3.2012.
18:27
PIXSELL

U susretu 25. kola njemačke Bundeslige Bayern je kao domaćin isprašio momčad Hoffenheima sa čak 7:1.

Bavarci su na poluvremenu vodili s već 5:0, a do kraja su zabili još dva gola dok je jedini pogodak gostiju također djelo Bayerna jer je autogol postigao Luiz Gustavo.

Zvijezda dana bio je njemački napadač Mario Gomez koji je došao do svog 11. hat-tricka u karijeri, a samo još dvojica igrača imaju više od njega: Gerd Müller (32) i Klaus Fischer (12). Uz Gomeza u strijelce su se upisali Robben, Kroos i Ribery.

Ivica Olić ušao je u igru u 57. minuti kada je zamijenio upravo junaka Gomeza, a Pranjić je utakmicu proveo na klupi dok je za Hoffenheim do 87. minute igrao Boris Vukčević.