belupo ostao zadnji / Zanimljiv remi Rijeke i Farmaceuta u Koprivnici

Slaven Belupo i Rijeka su u zanimljivom dvoboju odigrali 1-1. Riječani su vodili od 35. minute kada je Kramarić realizirao jedanaesterac, a domaćine je poraza spasio pogodak Ozobića u 60. minuti.

1.11.2014.
21:02
Marijan Susenj/PIXSELL

U utakmici 14. kola Prve HNL u Koprivnici su nogometaši Slaven Belupa i Rijeke odigrali 1-1 (0-1). Slaven Belupo je unatoč osvojenom bodu ostao zadnji, dok drugoplasirana Rijeka zaostaje šest bodova za Dinamom.

Susret se igrao pred 500 gledatelja na Gradskom stadionu, a sudio je Gabrilo iz Splita.

Strijelci: 0-1 Kramarić (35-11m), 1-1 Ozobić (60)

Slaven Belupo je unatoč osvojenom bodu ostao zadnji, dok drugoplasirana Rijeka zaostaje šest bodova za Dinamom.