NAJBOLJI OTPOR DOSAD / Zagreb doživio najmanji poraz u sezoni

Košarkaši Zagreb Croatia osiguranja poraženi su u dvoboju 4. kola skupine B Eurolige na gostovanju u Malagi kod Unicaje sa 99:85 (49:41), što im je i najmanji poraz u sezoni.

9.11.2011.
22:45
Pixsell

Hrvatski prvak je odigrao i najbolje prvo poluvrijeme u sezoni, prvu četvrtinu su čak dobili 27:19, a na poluvremenu su zaostajali 41:49.

U 24. minuti bilo je samo 54:51 za domaćine, ali potom Unicaja ipak nije dopustila iznenađenje, te je s lakoćom jdošla do konačnih +14 i domogla se treće pobjede.

Kod Zagreba su najbolji bili Mario Kasun (23 poena i 7 skokova), Damir Mulaomerović (13), Kruno Simon (10) i Shawn May (10).

Domaćine su predvodili bivši 'zagrebaš' Luka Žorić (14 koševa), Freeland (13), Garbajosa (12) i Rodriguez (11), uz po šest poena i skokova drugog hrvatskog košarkaša Hrvoja Perića.

Nakon četiri kola Zagreb je bez pobjede s koš-razlikom -106, a sljedeće srijede kod kuće dočekuju Žalgiris.