Čudesan nastup / Zabio, asistirao i skrivio dva pogotka!

Domaćin je poveo golom bivšeg igrača Liverpoola Jonja Shelveya u drugoj minuti, no 'Redsi' su u nastavku susreta okrenuli rezultat. Zanimljivo, oba gola Liverpoola pala su nakon katastrofalnih grešaka Shelveya, koji je potom asistirao za poravnanje 2:2.

17.9.2013.
8:08
Mike Egerton/Press Association/PIXSELL

U posljednjem susretu četvrtog kola engleskog nogometnog prvenstva Swansea City i Liverpool su odigrali 2-2.

Domaćin je poveo golom bivšeg igrača Liverpoola Jonja Shelveya u drugoj minuti, no 'Redsi' su u nastavku susreta okrenuli rezultat. Zanimljivo, oba gola Liverpoola pala su nakon katastrofalnih grešaka Shelveya. Prvo je u četvrtoj minuti neoprezno vraćao loptu golmanu što je iskoristio Daniel Sturridge za izjednačenje, a potom je u 36. minuti poklonio loptu Victoru Mosesu koji je zabio za 2-1. Shelvey se iskupio u 64. minuti asistiravši Michu za 2-2.

Ovim bodom Liverpool se vratio na vrh ljestvice sa 10 bodova, dok Arsenal i Tottenham imaju po devet bodova. Swansea je na 15. poziciji sa četiri boda.