Voša srušila Partizan i vratila Zvezdu u šampionsku trku (VIDEO)

Derbi u Humskoj pripao Novosađanima rezultatom 2:1

7.4.2013.
21:17

Fudbaleri Partizana nastavili su sa slabim partijama u Jelen Super ligi. Aktuelni šampion je na svom terenu poražen od Vojvodine rezultatom 2:1 (1:0) u derbiju 21. kola.

Ekipa trenera Vlade Vermezovića je tako treću nedelju za redom bez pobede, pa je sada prednost u odnosu na najbližeg pratioca ekipu Crvene zvezde iznosi samo četiri boda.

Podsetimo, ranije danas crveno-beli su trijumfovali u Smederevu sa 1:0.

Pre početka meča u Humskoj došlo je do žestoke tuče zavađenih navijača Partizana.

Tuča između "Alkatraza" i "Zabranjenih" se desila u bašti klubskog restorana, a prema rečima očevidaca sukobljene strane su koristile kamenice, stolice, šipke, koristilo se hladno oružje.

Pobedu Novosađanima doneli su sjajni Abubakar Umaru koji je u finišu prvog dela igre nakon solo prodora matirao Stojkovića, i Enver Alivodić u 56. minutu.

S druge strane, igrači Partizana su imali inicijativu, ali bez pravih šansi, a počasni pogodak postigao je Jojić u 82. minutu.

Domaći navijači kraj meča ispratili zvižducima i skandiranjima "Uprava napolje", "Đuriću odlazi" i "Ćao Vermeze".