Voša nadigrala Zvezdine klince (VIDEO)

Derbi kola pripao Vojvodini rezultatom 3:0, BSK iz Borče ispao iz lige

26.5.2013.
19:24

U derbiju poslednjeg 30. kola Jelen Super lige fudbaleri Vojvodine ubedljivo su pobedili Crvenu zvezdu rezultatom 3:0.

Duel u Novom Sadu nije imao rezultatski značaj za obe ekipe, pa je trener Crvene zvezde Riakrdo Sa Pinto na teren praktično drugim tim u kom su dominirali omladinci.

Vojvodina je od prvog minuta imala inicijativu protiv kombinovanog sastava gostiju koji za 90. minuta igre nije stvorio nijednu poštenu priliku za gol.

U poslednjim trenucima prvog poluvremena domaćin je poveo iz možda prestrogo dosuđenog jedanaesterac, a siguran je bio Oumaru. U nastavku meča, Vojvodina je potvrdila svoju dominaciju sa još dva pogotka. Strelci su bili Alivodić u 56., a potom i Trajković u 72. minutu igre.

Crvena zvezda je prvemnstvo završila kao druga sa 62 boda dok je Vojvodina sa bodom manje treća.