KRIZA REZULTATA / Velika katastrofa Intera

Novi prvoligaš Novara svladao je u 4. kolu talijanskog prvenstva europskog prvaka 2010. godine, Inter, s 3:1.

21.9.2011.
8:21

U prvom dvoboju četvrtog kola talijanskog nogometnog prvenstva Novara je na stadionu Silvio Piola pobijedila Inter 3:1.

Golove za novog talijanskog prvoligaša postigli su Riccardo Meggiorini (38) i Marco Rigoni (86-11m, 90+1). Bila je to prva Novarina pobjeda u elitnom društvu nakon 1956. godine kada je ispala iz prve lige.

Gol za goste zabio je Esteban Cambiasso u 89. minuti. Inter je utakmicu zaključio s igračem manje nakon što je Andrea Ranocchia u 86. minuti skrivio jedanaesterac i dobio crveni karton. Inter je mogao doživjeti i teži poraz da na vratima nije imao raspoloženog vratara Júlia Césara.