SEVILLA – REAL 3-0: / Sevilla razbila Madrid na prepunom Sanchez Pizjuanu, Modriću VAR poništio gol

Sevilla i Real Madrid odigrali su susret 6. kola španjolskog prvenstva

26.9.2018.
23:00
Screenshot

Sevilla je na svom Sanchez Pizjuanu pomela Real Madrid i nastavila dan velikih iznenađenja u španjolskoj La Ligi, nakon što je Barcelona nastradala na gostovanju kod Leganesa (1-2). Domaćin je utakmicu riješio već u prvom poluvremenu, budući da su pogoci Andrea Silve (17. i 21.) i Bena Yeddera (39.) pali prije prekida.

Sevilla je bila dominantna u svakom aspektu igre, a posebno su bili ubitačni u kontranapadima, a na kraju je Madrid mogao izgubiti i sa većom razlikom. Luki Modriću je poništen pogodak nakon intervencije VAR-a u 53. minuti.

U drugom susretu kola Valencia i Celta su podijelili bodove i odigrali 1-1, a pogotke su postigli Batshuayi i Iago Aspas.