'Novozagrebački derbi' / U odličnoj utakmici pobjeda Lokosa nad Dragovoljcem

Lokosi su svaladali Dragovoljac te se tako popeli na četvrto mjesto, a time i prekinuli seriju loših rezultata od četiri poraza i jednog remija.

29.3.2014.
21:16
Daniel Kasap/PIXSELL

U susretu 28. kola Prve HNL u Zagrebu su nogometaši Lokomotive svladali Hrvatskog dragovoljca s 2-1 i popeli se na četvrto mjesto ljestvice.

Lokomotiva je pobjedom prekinula seriju loših rezultata od četiri poraza i jednog remija, dok je Hrvatski dragovoljac izgubio još jednu neizvjesnu utakmicu. Povela je Lokomotiva već u 4. minuti pogotkom Šituma, na 2-0 je povećao Budimir u 73. minuti, a konačan rezultat postavio je Bačelić-Grgić tri minute prije kraja. Isti igrač je u 46. minuti promašio kazneni udarac.

Na ljestvici vodi Dinamo s 65 bodova, Hajduk je drugi s 55 bodova, jednim više uz utakmicu više od treće Rijeke, dok mu Lokomotiva s 43 boda preskočila Split (41). Hrvatski dragovoljac je ostao pretposljednji, s istim brojem bodova kao i zadnji Osijek.