Sudar na utakmici / U brutalnom naletu vrataru izbio četiri zuba

U nedjeljnoj prvenstvenoj utakmici Novara je pred svojima navijačima poražena od Bologne, a izgubila je i prvog vratara Samira Ujkanija koji je teško nastradao u sudaru sa suigračem.

17.10.2011.
13:40

Albanski reprezentativni vratar krajem prvog poluvremena krenuo je na jednu visoku loptu i sudario se sa suigračem Michaelom Marganellom koji mu je tom prilikom izbio čak četiri zuba. Na snimici se čak vidi kao zubi lete po zraku.

Pored toga, vratar koji je rođen na Kosovu slomio je nos i zaradio posjekotinu na obrazu, pa je u 42. minuti zamijenjen.

Da stvar bude gore po Novaru, samo tri minute nakon izlaska ozlijeđenog Samira Ujkanija, Bologna je povela preko Gastona Ramireza, a konačnih 2:0 za Bolognu postavio je Acquafresca nakon jednog sata igre.