Crveno-beli poraženi od Radničkog iz Niša sa 2:1

14:53

Fudbaleri Radničkog iz Niša su u 19. kolu Jelen Superlige savladali Crvenu zvezdu pred više od 12.000 gledalaca na Čairu.

Ekipa trenera Aleksandra Jankovića je novim kiksom dodatno pomogla Partizanu da stekne dvocifrenu prednost na tabeli.

Podsećamo, u poslednjem meču ovog kola crno-beli od 18 časova dočekuju OFK Beograd.

Radnički Niš - Crvena zvezda 2:1 (1:0) Ljubinković 45, Škuletić 67 - Kasalica 78

U veoma slabom prvom poluvremenu Zvezda je propustila odličnu priliku u 27. minutu kada je Lazović prošao po desnoj strani i asistirao Milivojeviću, ali je vezista crveno-belih uputio traljav udarac. Fudbaleri Radničkog iskoristili su nesmotrenost Zvezdine odbrane i poveli su sa 1:0 preko Ljubinkovića u 44. minutu.

Nastavak meča protekao je u ofanzivi gostiju koji su od 62. minuta igrali bez isključenog Petkovića. Samo nekoliko minuta kasnije domaćin je duplirao prednost, a strelac je bio Škuletić.

Nadu crveno-belima da mogu do izjedančenja i eventualnog preokreta doneo je Kasalica deset minuta pre kraja utakmice. Ipak, domaćin je uspeo da se odbrani i na kraju zasluženo slavi.

U poslednjem minutu sudijske nadoknade došlo je do incidenta kada redari nisu dodali loptu Pantiću da izvede aut, pa se Zvezdin štoper sukobio sa njima i rezervistima domaćina.