Totenhem demolirao Inter (VIDEO)

Italijani zalutali u severnom Londonu

7.3.2013.
23:11

Na prvim susretima osmine finala Lige Evrope postignuto je samo deset pogodaka na osam utakmica, viđeno je nekoliko iznenađujućih rezultata, a najgore je prošao milanski Inter koji je ubedljivo poražen od Totenhema sa 3:0.

szólj hozzá: Tottenham vs Inter Milan 3:0 HIGHLIGHTS

"Pevci" su pre meča važili za blagog favorita protiv italijanske ekipe, pre svega zbog odlične forme u kojoj se nalaze. Već u šestom minutu Geret Bejl je načeo Inter, a na 2:0 povisio je Islanđanin Sigurdson nekoliko minuta kasnije. Sve dileme oko pitanja pobednika rešio je Vertongen početkom drugog poluvremena.

Fudbaleri Intera mogli su da dožive ubedljiviji poraz ali je čuvar mreže Samir Handanović briljirao na golu "neroazura".

szólj hozzá: Basel 2-0 Zenit MATCH HIGHLIGHTS

Švajcarski Bazel iznanadio je na svom terenu ruskog šampiona ekipu Zenita. Za radost domaćih pobrinuli su se Dijaz i Frej koji su u samom finišu meča doneli pobedu od 2:0.

szólj hozzá: Stuttgart 0-2 Lazio MATCH HIGHLIGHTS

Lacio je na dobrom putu da posle Borusije iz Menhengladbaha eliminiše još jednog nemačkog predstavnika. Rimljani su sa 2:0 pobedili domaćina na "Mercedes Benc" areni. Golove za tim Vladimira Petkovića postigli su Ederson u 21. i Onazi u 56. minutu.

szólj hozzá: Steaua vs Chelsea 1:0 Rusescu

Aktuelni prvak Evrope Čelsi neočekivano je poražen u Bukureštu od Steaue rezultatom 1:0.

Jedini stralac za rumunski tim bio je Rusesku u 34. minutu sa penala. Kapiten srpske fudbalske reprezentacije Branislav Ivanović odigrao je celu utakmicu.