TALIJANSKA SENZACIJA NE PRESTAJE BRILJIRATI: / Prošli tjedan osvojio prvi turnir, a danas u Kitzbuhelu izbacio 5. nositelja

Matteo Berrettini ne prestaje iznenađivati svojim sjajnim igrama

31.7.2018.
20:01
Screenshot

Mladi Talijan koji je prije tri mjeseca napunio 22 godine postao je najmlađi talijanski pobjednik jednog ATP turnira nakon Fillipa Volandrija, nakon što je na fantastičan način prošlog tjedna osvojio turnir 250 serije u švicarskom gradiću Gstaadu.

Senzacija ide dalje

Talijan Matteo Berrettini, koji je prije dva dana osvojio svoj premijerni naslov u švicarskom Gstaadu, preokretom je došao do pobjede (1-6, 6-3, 6-4) nad 5. nositeljem, Francuzom Gilesom Simonom.

Kližan na Thiema

Slovački tenisač Martin Kližan pobijedio je Austrijanca Sebastiana Ofnera sa 6-2, 6-4 i izborio mjesto u 2. kolu ATP turnira u Kitzbuehelu, gdje će mu suparnik biti prvi nositelj turnira i ovogodišnji finalist Roland Garrosa Dominic Thiem.