Strašna podrška u Parizu: Đokovića dočekali s hrvatskim i srpskim zastavama, grle se i pjevaju

Ono što je mnogima zapelo za oko i navuklo im osmijehe na lica bili su navijači koji su, između onih sa srpskim zastavama, bili zagrljeni hrvatskim zastavama

4.8.2024.
14:59

Najbolji srpski tenisač, Novak Đoković, u nedjelju se od 14 sati suočava s Carlosom Alcarazom u borbi za zlatnu medalju u velikom finalu Olimpijskih igara u Parizu. Atmosfera na terenu Roland Garrosa bila je izvanredna. Sve su dodatno zagrijali navijači koji su se tamo okupili u znak podrške, a uskoro se na društvenoj mreži "X" pojavila snimka zanimljivog sadržaja.

ZASLUŽILA JE NAKLON /

Prvi put je na Igrama sudjelovala davne 1992. godine, a sad je osvojila rekordnu 14. medalju

Ono što je mnogima zapelo za oko i navuklo im osmijehe na lica bili su navijači koji su, između onih sa srpskim zastavama, bili zagrljeni hrvatskim zastavama. Svi su se okupili na istom mjestu s istim ciljem, a to je podržati Đokovića u lovu na olimpijsku zlatnu medalju - jedino što srpskom maestru nedostaje u zavidnoj kolekciji.

Na snimci objavljenoj na društvenim mrežama, vidi se kako navijači, zagrljeni i s nacionalnim zastavama, zajednički bodre Novaka, stvarajući jedinstvenu atmosferu.