KAKVE SCENE / Rus izgubio od Đokovića u dva seta, no ima je razloga za slavlje: Snimljen u kadi sa šampanjcem i pizzom

Ruski tenisač Ivan Gakov ispao je u drugom kolu turnira u Monte Carlu od Novaka Đokovića, a naslovnice je došao zbog snimki nakon meča

12.4.2023.
18:27

Novak Đoković je sa 7-6(5), 6-2 za sat i 48 minuta pobijedio Ivana Gakova i izborio osminu finala Monte Carla.

CIJENA 'PRAVA SITNICA' /

Urnebesan oglas iz susjedstva: 'Gledajte Đokovića, a uz kupnju dvije ulaznice na poklon dobivate Golf 7'

Ruski tenisač je nakon poraza slavio kao da je pobijedio.

Naime, njegova djevojka snimila je kako slavi u kadi uz šampanjac i pizzu.

Razlog, ranije ovog mjeseca osvojio je prvi challenger u karijeri, skočio s 240. do 160. mjesta ATP ljestvica, a u Monte Carlu stigao je do prve pobjede na Touru.

Đokovića je uspio odvesti u tie break u prvom setu, ali više od toga nije išlo.