
Pavić i Arevalo jure k obrani naslova, lako se plasirali u osminu finala

Prve nositelje u osmini finala čekaju Hugo Nys iz Monaca i Edouard Roger Vasselin iz Francuske
Hrvatski tenisač Mate Pavić i Salvadorac Marcel Arevalo plasirali su se u subotu u treće kolo drugog Grand Slam turnira sezone Roland Garrosa.
Pavić i Arevalo su sa sa 6-4, 6-4 svladali talijansko-mađarski par kojeg čine Matteo Bellucci i Fabian Marozsan. Za pobjedu im je trebalo sat i 12 minuta te dva oduzeta servisa, po jedan u svakom setu.
Prve nositelje u osmini finala čekaju Hugo Nys iz Monaca i Edouard Roger Vasselin iz Francuske.
Prvi tenisač svijeta Talijan Jannik Sinner plasirao se u osminu finala Roland Garrosa nakon što je u susretu trećeg kola pobijedio Čeha Jiria Lehečku sa 6-0, 6-1, 6-2.
Prvi tenisač svijeta je za pobjedu protiv 34. tenisača svijeta trebao tek sat i 35 minuta igre.
Sinner je tijekom meča sedam puta oduzimao servis svom suparniku, dok Lehečka nije osvojio niti jedan break servis.
Talijan će u osmini finala igrati protiv 15. tenisača svijeta Rusa Andreja Rubljova, koji nije igrao meč trećeg kola nakon što mu je Francuz Arthur Fils predao zbog ozljede.
Sinner i Rubljov su do sada igrali devet puta, a Talijan je dobio šest mečeva.
POGLEDAJTE VIDEO: Dalić rekao da za Vatrene konkurira reprezentativac druge zemlje



![[KVIZ] Koliko znaš o hrvatskoj rock sceni?](http://cdn2.net.hr/media/2025/06/11/1301220/K-a1343106-2972-43b5-ace3-b1d4afbe81d0-360.webp?1749634191)




403 Forbidden







