NE IDE, PA NE IDE: / Doktor Ivo i dalje bez pobjede u 2016. godini

Hrvatski tenisač Ivo Karlović vratio se na teren nakon nešto manje od dva mjeseca stanke zbog ozljede.

12.4.2016.
14:46
AFP, KARIM SAHIB

Naš jer 37-godišnji veteran poražen u 1. kolu od portugalskog predstavnika Joaoa Souse sa 6-3, 7-6 (4) u meču koji je trajao jedan sat i 29 minuta. Karlović u prvom setu nije iskoristio nijednu od pet prilika za oduzimanje servisa suparniku, a u drugom nije uspio doći ni do jedne break-lopte.

Sedam dvostrukih pogrešaka

Ispalio je ukupno 14 asova, ali skupio i čak sedam dvostrukih pogrešaka na servisu. Spomenimo i da je ovo bio prvi međusobni meč između 30. igrača svijeta i četiri mjesta slabije rangiranog Portugalca.

Karlović tako i dalje čeka prvu pobjedu u 2016. godini. Nastupio je dosad na pet turnira i upisao jednako toliko poraza.