Hrvatski par izborio polufinale Madrida

Iako su u pojedinačnim mečevima na ATP turniru u Madridu izgubili svoje dvoboje, Marin Čilić i Ivan Ljubičić dobro guraju u igri parova.

6.5.2011.
18:55

Hrvatski tenisači Ivan Ljubičić i Marin Čilić u dva su seta slavili protiv Južnoafričko-Belgijske kombinacije Wesley Moodie i Dick Norman.

Konačnih 7:5, 7:6 (5) izborili su nakon jednog sata i 35 minuta igre. I prvom setu naši su tenisači dva puta napravili break, dok su samo jednom gubili gem kada su imali početni udarac.

Drugi set prošao je u izjednačenoj borbi bez oduzimanja servisa s jedne i druge strane.

U trinaestoj igri više koncentracije imali su Hrvati koji su se na taj način plasirali u polufinale gdje ih očekuje bolji iz ogleda Llodra/Zimonjić - Mirny/Nestor.