BIJESNI NOLE / Đoković galamio na suca i Ivaniševića: ‘Ne razumijem kako to možeš govoriti!‘

Srpski tenisač Novak Đoković ovog podneva može postati igrač s najviše osvojenih Grand Slamova u povijesti.

11.6.2023.
17:56

Njegovi veliki rivali, Roger Federer i Rafael Nadal imaju 20 odnosno 22 u svojim vitrinama.

ČLAN NJEGOVE AKADEMIJE /

Nadal podržao Đokovićevog rivala uoči velikog finala: Bitka za besmrtnost na vrhu povećala tenzije

U finalu Roland Garrosa Srbin igra protiv Caspera Ruuda, i trenutno vodi 2:0 u setovima, iako je u prvom bila prava drama.

Đoković je odmah izgubio svoj servis, da bi ga kasnije nekako uspio vratiti i izjednačiti, a u kroz cijeli prvi set je prilično griješio. Iako je prva dionica igre trajala čak sat vremena i 17 minuta, sudac je požurivao igrače.

'Kako možeš požurivati?'

Prije samog tie breaka, Đoković je rekao sucu: "Ne razumijem kako nas možeš požurivati i govoriti da je kraj pauze. Čovječe, ovdje set traje 70 minuta, a igra se na mogućih pet setova", rekao je Đoković sucu u nevjerici.

U drugom je setu, nakon propuštenih prilika za break, opet vikao prema Ivaniševiću. "Šta da radim, šta da radim!?", govorio je srpski tenisač.