UVJERLJIVO SLAVLJE / Poznat je prvi finalist Davis Cupa: Evo na koga idu Đoković i društvo budu li bolji od Italije

U nedjeljnom će finalu igrati protiv pobjednika susreta Srbija - Italija koji je na programu u subotu.

24.11.2023.
20:49

Australski tenisači prvi su finalisti ovogodišnjeg izdanja završnice Davis Cupa koja se igra u Malagi, oni su u polufinalu poveli protiv Finske s nedostižnih 2-0 nakon pojedinačnih dvoboja.

BIJESNI SU /

Kosovo prijeti tužbama, a za sve je kriva jedna srpska pjesma: Đokoviću to nije prvi takav incident

Prvi bod Australiji osigurao je Aleksej Popyrin koji je svladao Otta Virtanena sa 7-6 (5), 6-2, da bi posao dovršio Alex de Minaur nadigravši Emila Ruusuvuorija sa 6-4, 6-3.

Svjetsko rukometno prvenstvo za žene ekskluzivno od 29. studenoga gledajte na VOYO

Za Australiju ovo je 49. plasman u finale najcjenjenijeg teniskog momčadskog natjecanja, drugi uzastopni, lani u finalu izgubila od Kanade, ali posljednji od svojih 28 naslova osvojila je još prije 20 godina, odnosno 2003. Finskoj je plasman u polufinale daleko najbolji rezultat u povijesti ovog natjecanja.

Australija će u nedjeljnom finalu igrati protiv pobjednika susreta Srbija - Italija koji je na programu u subotu.