SLOMLJENE GLAVE I VILICE /

Srpski huligani pretukli nogometaše

Čak šestorica igrača i trener nogometnog kluba Šumadija pretrpjeli su teške fizičke ozljede nakon što ih je pretuklo 70-ak huligana iz Novog Pazara.

24.9.2012.
10:38
VOYO logo

Igrači nogometnog kluba Šumadija iz Kragujevca preživjeli su neočekivan napad 70-ak huligana iz Novog Pazara.

Naime, Šumadija je početkom rujna došla na utakmicu protiv FK Jošanica u ligi Zone Morava, ali nakon nje momčad je doživjela pravi horor, piše blic.rs

Odmah poslije sučevog zvižduka došlo je do naguravanja, a ubrzo su se uključili i navijači s tribina koji su bili naoružani  kamenjem, palicama i lopatama. Najdeblji kraj s teškim fizičkim ozljedama izvuklo je šest gostujućih nogometaša s polomljenim zubima te trener Željko Vasić s trostrukim prijelomom vilice.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
ksw 104
USKORO
VOYO logo
Još iz rubrike
Image
AUTOMOTO SPEKTAKL /

Saznajte sve o spektaklu Race of Champions koji možete gledati na Voyo ovoga vikenda